Експерт клиентски запитвания с немски език

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел надхвърля просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. А това не е просто работа за нас, това е нашата страст!

Един от нашите нови партньори – Капита – компания, която предоставя дигитални услуги, изготвя иновативни решения за своите клиенти и улеснява връзката между бизнеса и клиента, отваря първия си офис в България. За тях търсим: Експерт клиентски запитвания с немски език.

Отговорности:

· Подпомагане на клиенти с изпълнението на конкретни стъпки и обработка на документи

· Комуникация с клиенти по имейл или по телефон (разпределение: 80% имейл и 20% телефонни разговори)

· Промотиране на продукти и услуги

· Спазване на комуникационни стандарти и процеси, заложени в проекта

· Проверка и записване на данни или документация за контакти с клиенти в система

Изисквания:

· Отлично владеене на писмен и говорим немски език

· Умения за боравене с Майкрософт офис пакет

· Добри комуникативни умения

· Желание за развитие и стремеж към постигане на цели

Ако имате интерес да се присъедините към нов и динамичен екип, да приложите своите знания и умения, изпратете своята кандидатура още днес.

Ако пък имате приятел, който желаете да препоръчате, имаме кампания "Препоръчай приятел" с получаване на бонус за всеки стартирал кандидат в размер на 300€.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

02.11.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК