Монтажник оптични кабели

„Ентърпрайз Комюникейшънс Груп“ ЕООД е водещ доставчик на цялостни решения в сферата на информационни и комуникационни технологии, пожароизвестяване, видеонаблюдение, контрол на достъп и т.н.
Във връзка с разширяване на бизнеса на компанията, търсим да назначим: Монтажник оптични кабели.

ОТГОВОРНОСТИ:

• Външно окабеляване на вертикални щрангове, фасади на жилищни сгради или “въздушна мрежа“;
• Вътрешно окабеляване до крайно клиентско устройство;
• Монтаж и демонтаж на активни или пасивни устройства;
• Изтегляне на оптичен кабел в защитна тръба (в градски условия);
• Монтаж на оптичен кабел в сгради и по фасади;
• Монтаж на различни видове предпазни тръби в сгради;
• Механичен монтаж на крайни оптични устройства и въвеждане на кабел в тях;;
• Други конкретно възложени задачи свързани с дейността;
• Стриктно и отговорно спазване на всички установени в компанията стандарти за работа;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Завършено средно образование – предимство е техническо;
• Желателно е преминат курс за работа на височина и Електробезопасност II или III група.
• Готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения;
• Добри комуникативни умения;
• Шофьорската книжка;
• Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
• Възможност за работа по международни проекти в чужбина;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Да станете част от нашия екип професионалисти;
• Възможност за професионално развитие и участие в международни проекти;
• Мотивиращо заплащане;
• Социални придобивки;

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля изпратете CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност, като само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. Варна

л. Околовръстен път № 251 Г ММ Бизнес Център, ет.2, 1766 София, Младост 4

Дата:

08.08.2022

Организация:

Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ЕООД

Повече информация за Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ЕООД може да получите ТУК