Чертожник, проектант

„Ентърпрайз Комюникейшънс Груп“ ЕООД е водещ доставчик на цялостни решения в сферата на информационни и комуникационни технологии, пожароизвестяване, видеонаблюдение, контрол на достъп и т.н.
Във връзка с разширяване на бизнеса на компанията, търсим проактивна, динамична личност, за позицията: Чертожник, проектант.
ОТГОВОРНОСТИ:

• Участие в процеса на проектиране на пасивно-оптична мрежа;
• Изготвяне на екзекутивна документация с помощта на специализиран софтуер;
• Георефериране на карти и вмъкването им в програмен софтуер;
• Изчертаване на оптични трасета спрямо предварително получена екзекутивна подложка;
• Позициониране на обекти на мрежата (шкафове, шахти, муфи, къщи) по предварително получени инструкции;
• Подготвяне и плотиране на сегменти от мрежата по предварително получени граници и инструкции;
• Стриктно и отговорно спазва установените в компанията стандарти за работа;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Много добро познание и опит в ГИС системи и продуктите на Esri (ArcMap);
• Многo добро познание и опит с продуктите на Autodesk (AutoCAD, AutoCAD 3D);
• Познание и опит с Microsoft Office пакет (Excel, Word);
• Отлични умения за работа в екип;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Да станете част от нашия екип професионалисти;
• Социални придобивки;
• Възможност за професионално развитие;
• Добро и мотивиращо заплащане;

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля изпратете CV и снимка. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност, като само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
София / България

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

л. Околовръстен път № 251 Г ММ Бизнес Център, ет.2, 1766 София, Младост 4

Дата:

05.08.2022

Организация:

Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ЕООД

Повече информация за Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ЕООД може да получите ТУК