Мениджър екип

„Ентърпрайз Комюникейшънс Груп“ ЕООД е водещ доставчик на цялостни решения в сферата на информационни и комуникационни технологии, пожароизвестяване, видеонаблюдение, контрол на достъп и т.н.
Във връзка с разширяване на бизнеса на компанията, търсим проактивна, динамична личност, за позицията Мениджър екип.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Съдейства, координира и подпомага изпълнението на възложени задачи на работни групи с регионални консултанти и мениджъри;
• Обезпечава цялостната комуникация на работни групи;
• Изготвяне на документация, ежедневни и ежеседмични справки и отчети обобщаващи извършените задачи от работните групи;
• Отговаря за планиране и своевременно снабдяване с необходимите за дейността материали;
• Координация и контрол на подизпълнители по изграждане и отчитане на Rollout и MAN мрежи;
• Стриктно и отговорно спазване на всички установени в компанията стандарти за работа;
• Осигуряване на качествена доставка на услугите, предоставяни от компанията;
• Други конкретно възложени задачи свързани с дейността;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Завършено средно образование;
• Готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения;
• Добри комуникативни умения;
• Компютърна грамотност работа с MS Office;
• Шофьорската книжка, категория B; Активен шофьор;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Въвеждащо обучение;
• Да станете част от нашия екип професионалисти;
• Възможност за професионално развитие;
• Мотивиращо заплащане;
• Социални придобивки;
• Служебен автомобил и телефон;
• Начално обучение при липса на релевантен опит и последващи в процеса на работа;

Ако желаете да бъдете част от нашия екип, моля изпратете CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност, като само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. Велико Търново, Гр. Варна

л. Околовръстен път № 251 Г ММ Бизнес Център, ет.2, 1766 София, Младост 4

Дата:

14.09.2022

Организация:

Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ЕООД

Повече информация за Ентърпрайз Комюникейшънс Груп ЕООД може да получите ТУК