Техник, инсталатор на структурни кабелни системи

Описание

Фирма Д и Д Инженеринг ООД е
водеща в продажбата на телефонни централи , системи за видео-наблюдение, пожароизвестителни инсталации, системи за контрол на достъпа и работното време, сигнално-охранителни системи, озвучаване и оповестяване, изграждане на ел.инсталации търси да разшири екипа си .

Подходящо техническо образование;
- Стаж в областта на изграждане на слаботокови инсталации , телeфонни централи, системи за сигурност (сигнално-охранителни системи, системи за видеонаблюдение, системи за пожароизвестяване, системи за контрол на достъп и др.);
- Възможност за работа в динамична среда;
- Лоялност;
- Отговорност;

ОТГОВОРНОСТИ:
- Оказване на техническа помощ и консултации на клиенти;
- Тестове, оценка и разучаване на функционалности на нови продукти предлагани от компанията;
- Тясно сътрудничество с други отдели на компанията;
- Дистанционното отстраняване и анализиране на различни технически проблеми;
- Провеждане на специализирани технически обучения на клиенти.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Техническо образование /средно или висше/
- Познания по аналогова и цифрова схемотехника
- изграждане на структурно кабелни системи- усвояване на нова материя и използването й при извършването на описаните задължения
- работа в сверата на VoIP
- Владеене на английски език – писмено и говоримо на добро ниво;
- Свидетелство за управление на МПС, категория Б.

ПРЕДИМСТВО:
- Предишен опит в областта на техническата поддръжка;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
1. Автобиография
2. Копие от диплома за завършено образование

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Работа в престижна организация с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиентите, така и със служителите;
- Мотивиращо възнаграждение, в съответствие с компетенциите на кандидата;
- Работа в екип от професионалисти;
- Периодично повишаване на квалификацията, чрез специализирани технически обучения;
- Възможност за професионално и личностно израстване.

Ако предложената позиция представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Ваша актуална автобиография със снимка. След предварителен подбор по документи, избраните кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София ул. Хемус 74 ап.10

Дата:

08.03.2023

Организация:

Д и Д Инженеринг ООД

Повече информация за Д и Д Инженеринг ООД може да получите ТУК