Младши Системен Администратор с Немски език (Дистанционна работа)

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, глобален лидер в сферата на технологиите и аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Основни отговорности:
Техническа поддръжка на служебна техника на служители на компанията чрез имейл, чат и телефон;
Предоставяне на общи технически насоки и помощ при решаване на проблеми на корпоративни потребители от международна компания;
Диагностика и разрешаване на технически проблеми, свързани с лаптопи, настолни компютри, таблети, телефони, рутери, офис пакети на Microsoft и други приложения;
Отстраняване на проблеми с имейл, VPN и други проблеми.

Клиентът предлага:
Отлична система за заплащане;
Годишни бонуси;
Мултикултурна атмосфера;
Напълно дистанционна работа;
Стандартно работно време;
Богат социален пакет;
Безплатни курсове в областта;
Възможност за професионално развитие в компанията.

Това би била правилната роля за вас, ако:
Владеете отлично устно и писмено немски език (ниво C1/C2);
Имате добро ниво на английски език (B1 - B2 Level);
Притежавате отлични умения за работа с MS Office, VPN и Outlook;
Предишен опит в техническата поддръжка ще се счита за предимство, но не е задължителен;
Завършен технически курс в SoftUni или друго се счита за предимство.
Кандидатствайте и ще получите пълна информация за вашите възможности с HRS България!
Всички кандидатури ще бъдат третирани строго поверително.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3500 лева на месец

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр.

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК