Хладилен и ОВК проектант с AutoCad

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги
на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да
ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най- добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – водеща компания в областта на изграждането на хлaдилна и
климатична техника в хранително-вкусовата промишленост – търсим мотивиран Хладилен и
ОВК проектант с AutoCad.

Отговорности:
Създаване и разработване на строителни чертежи с помощта на AutoCAD.
Проектиране на хладилни и охладителни системи.
Изчисляване и определяне на оптималната охладителна мощност за различни
съоръжения.
Оценка на строителни планове, схеми и чертежи, съставяне на нови планове при
необходимост.
Предоставяне на детайлни бюджетни оценки и координация с архитекти и инженери.

Изисквания:
Владеене на AutoCAD и Microsoft Excel.
Свободно владеене на български език и добро ниво на английски език.
Отлични комуникационни умения.
Средно или висше техническо образование.
Предишен опит на подобна позиция е предимство.
Валидна шофьорска книжка.

Клиентът ни предлага:
Отлично възнаграждение.
Работа на пълен работен ден.
Въвеждащо обучение.
Възможност за придобиване на допълнителни квалификации.
Приятелска работна среда и професионално развитие.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография (Не забравяйте да
посочите референтен номер на обявата r_МА_OVKH).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

27.05.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК