Техник пренасочване на DTH антени – гъвкаво работно време /граждански договор/ - гр. Павел Баня

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

ОТГОВОРНОСТИТЕ ТИ ЩЕ БЪДАТ ДА…

Посещаваш клиенти на Виваком, ползващи DTHуслуги
Пренасочваш сателитни антени на Виваком към нов сателит
Настройваш приемниците на сателитната DTHуслуга за работа с новия сателит

И то във време, което определяш ти спрямо другите ти ангажименти.

ОЧАКВАМЕ ОТ ТЕБ ДА…

Имаш завършено минимум Средно образование (техническо)
Имаш предходен опит с телекомуникационни мрежи и оборудване
Притежаваш шофьорска книжка в категория B
Подхождаш с разбиране и уважение към всеки клиент
Работиш с внимание

СТАНИ ЕДИН ОТ НАС И ЩЕ ПОЛУЧИШ…

Много добри възможности за възнаграждение за всяка успешно изпълнена задача
Неограничен брой задачи, които да отработваш според възможностите си
Гъвкаво работно време – може да работиш в дните, когато си свободен от други ангажименти

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш своята автобиография за позицията не по-късно от 5 септември 2024 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Виваком България ЕАД (Виваком) е администратор на лични данни по смисъла на Регламент (ЕС) 2016/679 и Закона за защита на личните данни. Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Регламент (ЕС) 2016/679 и Закона за защита на личните данни и попадат под режима им на защита. Виваком обработва данните Ви на основание законно признатия му (легитимен) интерес да избере най-подходящите лица, кандидатствали за определена позиция, отговарящи на определените от Виваком критерии за заемането й, както и за реализиране на законните си интереси във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Виваком България ЕАД може да предоставя личните Ви данни на трети лица (обработващи), на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор, както и на трети лица в изпълнение на свои законови задължения да съдейства при осъществяване на контролните/властническите им правомощия. Можете да се запознаете с правата Ви, свързани с обработване на личните Ви данни в Политиката за поверителност и защита на личните данни на кандидати за работа във Виваком България ЕАД (Политика за поверителност), публикувана на официалната интернет страница на Виваком. За да упражните някое от правата си, свързани с обработване на личните Ви данни от Виваком е достатъчно да изложите писмено Вашето искане и да го изпратите по начините, посочени в Политиката за поверителност.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Граждански

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. Павел Баня

Дата:

07.08.2024

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК