Технически сътрудник /Шофьор/

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

СББ Медия АД е водеща медийна група с дейности обхващащи широк спектър от печатни и електронни медии, книги и събития. Портфолиото включва дванадесет списания и шест интернет сайта, сред които световно известните National Geographic, ELLE, Cosmopolitan, Harper’s Bazaar и Men’s Health.

СББ МЕДИА АД
Търси
Технически сътрудник /Шофьор

Отговорности:
• Извършва превози за нуждите на организацията
• Осигурява и поддържа автопарка на организацията
• Грижи се за добрата организация на гаража
• Осигурява пренасянето на стоки, материали и консумативи
• Извършва техническа поддръжка в офис сградата
• Логистика от и до събития организирани от СББ Медиа
• Пътувания в страната свързани с логистиката и организацията на събития на СББ Медиа извън гр.София

Изисквания към кандидатите:
• Завършено средно образование
• Опит на подобна позиция минимум 1 година
• Шофьорска книжка – С категория
• Технически познания
• Добро владеене на английски
• Добра компютърна грамотност
• Комуникативност, съдействие, екипна работа

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете Вашите мотивационно писмо, актуална снимка и автобиография , като запишете в Subject - Ref No 15-02/DTA.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност. Кандидатите одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Медии
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

11.02.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК