Журналист и репортер

Информационен портал balkanec.bg е най-голямата и най-посещавана онлайн-медия в София област. Онлайн изданието е комбинирано с печатен седмични, който излиза всеки петък. Във връзка с увеличаване обема на работа и разширяване на отразяваните теми търсим да назначим журналисти и репортери, които да се присъединят към екипа ни в община Елин Пелин.
Основни отговорности:
• Следене, анализиране и отразяване на новини.
• Oтразяване на пресконференции и други публични събития.
• Обработване на информация.
• Осъществяване на контакти с информационни източници.
• Писане на статии, интервюта за публикуване.
Изисквания към кандидата
• Интереси и желание за развитие в областта на журналистиката.
• Предимство, но не задължително изискване е журналистическо и филологическо образование
• Богата езикова култура.
• Коректен и аналитичен стил на писане.
• Способност за работа в динамична среда и точни срокове.

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Медии

Населено място:

Гр. Елин Пелин

Дата:

01.04.2015

Организация:

Балканец Нюз ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Балканец Нюз ООД може да получите ТУК