Търговски представител

„Пътеводител на съвременната принцеса“ е уникален по рода си проект ориентиран изцяло към женската аудитория. Ние предоставяме на своите участници реклама, която да популяризира и развие бизнеса им с много големи темпове. Всички потребители имат възможността да открият своето място, на което да се почувстват като истински принцеси и да прекарат добре своето свободно време.

Фирма "ПСП БГ ЕООД" търси да назначи сериозни, отговорни и коректни служители, ориентирани към постигането на високи резултати за позиция ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.

Изисквания към кандидатите:
1. Да имат завършено средно / висше образование като с предимство са завършилите в следните области: журналистика, маркетинг, реклама, бизнесадминистрация, връзки с обществеността и икономиката като цяло;
2. Да имат опит в продажбите – минимум половин година, без значение директни или не;
3. Желание за работа в дългосрочен план и позитивна нагласа към нея;
4. Отлична езикова култура, правилна дикция и приятен външен вид;
5. Умение за работа в екип;
6. Желание за постигане на високи резултати;
7. Отлично умение за водене на разговор и търговски преговори;
8. Добри търговски умения;
9. Компютърна грамотност;

Владеенето на чужд език е предимство.

Задължения:
- Продажба на онлайн реклама;
- Организиране и провеждане на срещи с потенциални клиенти;
- Създаване на база данни с готови клиенти;
- Организиране на постъпила заявка за кампания и проследяване на нейното протичане;
- Да следи за коректно плащане от страна на рекламодателите;
- Да следи за нормалното протичане на кампанията;
- Активно да търси и привлича нови клиенти;

Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор
- Конкурентно заплащане (твърда заплата + % от оборота и стимулираща бонусна система);
- Възможност за работа в приятна среда с млад и енергичен екип;
- Възможност да разширите своя опит и да придобиете нови познания в сферата на рекламата;
- Възможност за развитие;
- Осигурен транспорт;
- Гъвкаво работно време;
- Коректност, честност и разбиране;

Условия за кандидатстване:
1. Автобиография;
2. Снимка;
3. С предимство са всички с Мотивационно писмо;

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1500 лева на месец

Категория:

Реклама, PR

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.08.2015

Организация:

ПСП БГ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПСП БГ ЕООД може да получите ТУК