Специалист продажби в отдел реклама

Описание и Изисквания: HiEnd Publishing, издател на списанията HiComm, SmartApps и GoGuide и уебсайтовете hicomm и goguide, търси да назначи специалист продажби в отдел реклама.

Изисквания:
- Поне 1 година опит на подобна позиция в медия
- Познания за медийния пазар, печатната и онлайн рекламата
- Умения за работа с клиенти, търговски умения
- Опит в областта на маркетинга и продажбите
- Перфектна езикова култура и грамотност
- Отлично владеене на английски език
- Компютърна грамотност
- Отлична ориентация в Интернет информационното пространство
- Умение за работа в екип
- Комуникативност
- Висше образование

Отговорности:
- Изготвя рекламни стратегии, съобразени с фирмената политика на издателството
- Поддържа контакти с настоящи рекламодатели и партньори
- Създава контакти с нови фирми и ги привлича за клиенти на издателството
- Организира срещи и изготвя медиапланове за участията на рекламодателите в медиите на компанията
- Работи с рекламни агенции

Предлагаме:
- Атрактивно заплащане, обвързано с търговските резултати
- Работа в млад и динамичен екип на водещо издателство
- Заетост на пълен работен ден или гъвкаво работно време
- Удобно и съвременно персонално работно място
- Социални придобивки

Само селектираните кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Ако проявите интерес, моля, изпратете своето CV, актуална снимка и мотивационно писмо. Моля, посочете актуален e-mail и телефон за обратна връзка.
Месторабота: София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Реклама, PR

Адрес:

Г.С.РАКОВСКИ No 145, бл. Б, ет. 1, ап. 4

Дата:

12.05.2016

Организация:

ХАЙ ЕНД ПЪБЛИШИНГ

Детайли за организацията:

Повече информация за ХАЙ ЕНД ПЪБЛИШИНГ може да получите ТУК