Advertising Account

С оглед разширяването на дейността на агенцията и стартирането на нови проекти, търсим да назначим "рекламен акаунт" с опит в областта (не е задължително опитът да е на същата длъжност) минимум 2 години, който да осъществява връзката между агенцията и клиента.
Целта на "рекламния акаунт" е да разбира и вниква в целите на клиента, така че да е способен да изработи максимална като ефикасност кампания, така че да отговаря на нуждите на клиента.
Задълженията включват:
* среща с клиенти и обсъждане с тях на рекламата, от която се нуждаят;
* контакти с подизпълнители и криейтив отдел по изработване на кампанията, която най-точно отговаря на брифа и бюджета на клиента;
* презентация на идеите и разходите по кампанията пред клиента;
* да организира реализацията на рекламата;
* организиране на събития за клиента;
* да преговаря с клиента, да разрешава възникналите проблеми и да осигурява приключването на проектите в определения срок;
* да проверява и докладва за развитието на капманията;
* да поддържа контакт с клиента на всеки етап на кампанията;
* да ръководи бюджета на акаунта.

Агенцията предлага:
* Работа в приятна работна среда сред млади хора
* Добро заплащане
* Възможност за развитие

Ако искате да се присъедините към нашия екип, моля, изпратете CV и актуална снимка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.04.2017

Организация:

Вирус Креатив Студио ЕООД

Повече информация за Вирус Креатив Студио ЕООД може да получите ТУК