Експерт дигитален маркетинг и реклама

Във връзка с развитието на дейността Ай Еф Джи Трейдинг търси да назначи служител на позицията Експерт дигитален маркетинг и реклама.
Основни задължения и отговорности:

Поддръжка на съдържанието в онлайн магазини и в социални мрежи.
Създаване, управление и оптимизация на Facebook и Google AdWords рекламни кампании.
Следене и анализиране на статистиките и представянето на рекламите в различните рекламни платформи.
Изготвяне на отчети, свързани с ежедневните задължения и резултати.
Изследване на тенденции в дигиталния маркетинг и предложения за имплементиране на нови похвати относно повишаване на продажбите.

Изисквания към кандидатите:

Подходящо образование в сферата на маркетинг и реклама.
Опит в дигиталния маркетинг и планирането на CPC реклама (AdWords) и Facebook реклама минимум 3 години.
Отлично познаване на дигиталната среда и социалните мрежи.
Безупречни умения за боравене с български и английски език.
Отлична компютърна грамотност и работа с графични програми.
Умения за работа в екип, иновативност, отговорност и самодисциплина.

Дружеството предлага:
- отлично възнаграждение и въсможнос за развитие
- постоянна заетост
- трудов договор
- работа в динамична среда
- работа в голям екип
Ако виждате в обявата възможност за Вашата професионална реализация, изпратете ни Ваша актуална автобиография и снимка. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Симеоновско шосе 166

Дата:

19.09.2017

Организация:

IFG Leasing

Детайли за организацията:

Повече информация за IFG Leasing може да получите ТУК