TEST Project Manager Events

Инвестор БГ АД e една от водещите интернет медийни компании в България. Със своите уебсайтове достига до над половината от интернет потребителите в страната (по данни от Gemius). В края на месец септември компанията разширява портфолиото си с нов телевизионен продукт Bloomberg TV Bulgaria.
Bloomberg TV Bulgaria е телевизионен канал на български език, фокусиран върху икономически и финансови новини, пазарна информация и широко разнообразие от теми за бизнеса от България и света

За своя екип Инвестор БГ обявява конкурс за длъжността Project Manager Events

ЦЕЛ НА ПОЗИЦИЯТА

- Изготвя и представя концепция и предложения за организиране на събития в координация с мениджър събития в медийната група.
- Координира отделните процеси свързани с организация на събитията
- Планира и отговаря за всички процеси свързани с успешно организиране на събитията.
- Участва в планирането на бюджета на проектите.

ЗНАНИЯ, УМЕНИЯ

- Опит в организиране на събития
- Познаване на следните теми: бизнес новини, икономика, култура, образование, здраве
- Опит заработа с клиенти, партньори, водене на преговори,
- изготвяне на презентации
- Основни познания маркетинг
- Задължителен много добър писмен и устен английски
- Много добри комуникативни умения
- Умение за работа в екип

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА

• Анализ, интерпретиране и приложение на информация
• Гъвкавост и организираност
• Работа под напрежение
• Справяне с проблеми
• Етичност.
• Работа в екип
• Самостоятелна работа
• Работа по паралелни задачи.
• Водене на преговори
• Комуникативност.
• Енергичност
• Креативност

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии
Реклама, PR
Маркетинг

Държава:

Друга държава

Адрес:

Бул. Брюксел 1

Дата:

06.02.2017

Организация:

Инвестор ТВ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Инвестор ТВ ЕООД може да получите ТУК