СПЕЦИАЛИСТ РЕКЛАМА

ЕВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като: Komatsu, Toyota BT, Ammann Compaction, Lincoln Electric и много други.

Компанията търси да назначи Специалист Реклама със следните основни отговорности:

• Предлага идеи и разработва или координира разработването с графични дизайнери на рекламни материали: брошури, каталози, реклама в печатни медии, реклама в интернет, външна реклама, представяне на продуктовото портфолио във фирмените уеб сайтове и други рекламни средства;
• Изгражда и управлява съдържанието на рекламата като го съгласува с техническите ръководители, мениджмънта и висшето ръководство;
• Ежедневно комуникира с подизпълнители като договаря най-добри условия за позиционирането на рекламите;
• Организира и координира фирмени събития – демонстрации, конференции, дни на отворените врати и др.
• Организира представянето на дружеството на специализирани изложения.

Изисквания:

• Подходящо висше образование;
• Опит на подобна позиция мин. 2 години;
• Много добри комуникационни умения;
• Умения за работа с MS Office и програми за графичен дизайн;
• Креативност и желание за работа в натоварена среда, изискваща висока концентрация и ефективност;
• Професионализъм в работата с екипа и подизпълнителите, отговорно отношение и спазване на срокове;
• Висока уеб култура;
• Високо ниво на езикова грамотност;
• Добър писмен и говорим английски език;
• Шофьорска книжка категория B.

За предимство ще се считат:

• Познания в областта на SEO.
• Възможност за започване на работа в най-кратък срок.

Компанията предлага:

• Работа в голяма и утвърдена компания, лидер в своята област;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Работа в сплотен и приятелски екип, в среда на високо мотивирани професионалисти;
• Динамична работа, свързана с креативност и комуникация с хора;
• Месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
• Осигурен служебен транспорт.

За да кандидатствате, моля изпратете СV със снимка. Ще осъществим контакт само с одобрените за интервю кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Дигитален маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

08.09.2016

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК