Телемаркетинг агент

За дейността си в сферата на дигиталния маркетинг и услуги, фирмата търси да назначи служител:

- Комуникативен
- Уверен в ораторските си умения
- Съпричастен към потребностите на клиентите и проявяващ персонално отношение
- Мотивиран и ориентиран към високи резултати
- Компютърно грамотен – Word, Excel, Internet

Основните задължения:
- Извършва изходящи обаждания към клиенти за представяне на предлаганите стоки и услуги с цел продажба
-Входящи и изходящи обаждания към настоящи клиенти на фирмата

Какво предлагаме:
- Професионално развитие във фирма с иновативни идеи и услуги
- Стимулиращо възнаграждение
-Допълнителни бонуси за постигнати резултати
- Гъвкаво работно време
- Работа в позитивен и коректен екип

Повече подробности за фирмата и задълженията ще получите на първото интервю в нашия офис.

Ако в търсения профил сте открили себе си и това е работата, която ви харесва,
моля изпратете CV на български език, както и Ваша снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.09.2016

Организация:

Дирпекс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дирпекс ООД може да получите ТУК