Мениджър управление на автопарк и продажби

Описание

Вашите отговорности:

- Активно установява нови контакти с потенциални клиенти и доставчици

- Изготвя оферти за лизинг и управление на автопарк

- Поддържа кореспонденция с клиенти, следи за пълнотата и подредеността на клиентските досиета

- Управление и изготвяне на анализ и оценка на видовете активи, изготвяне на оферти за оперативен, финансов лизинг, сключване на договори с доставчици на автомобили

Нашите изисквания:

- Висше образование

- Опит в областта на управлението на автопарк /оперативен лизинг е предимство

- Добро владеене на английски език

- Отлични комуникативни умения и умения за водене на преговори

- Свидетелство за управление на автомобил – В категория

Какво Ви предлагаме:

- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работа

- Стимулиращо възнаграждение и социални придобивки

- Високи стандарти и отлична работна среда

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД

Район София
Град София
Бизнес област Райфайзен Лизинг България EООД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес на регистрация на фирмата: офия, бул.Никола Вапцаров 55, фаза III

Дата:

16.01.2017

Организация:

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Повече информация за Райфайзенбанк (България) ЕАД може да получите ТУК