Асистент на търговски мениджър

Нашият клиент е компaния, лидер на българския пазар в производството на ортопедични матраци, подматрачни рамки и аксесоари за съня. Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси: Асистент на търговски мениджър.

Изисквания:
1. Висше икономическо образование, предимство е специалност «Маркетинг»
2. Професионален опит на подобна административно-търговска позиция минимум 3 години
3. Компютърна грамотност: Word, високо ниво на Excel, Power Point.
4. Познаване и владеене на складов софтуер.
5. Комуникативност, организираност, стриктност и изпълнителност, бързина в реакциите и в работата.

Отговорности:
1. Води кореспонденция на български с клиенти и партньори
2. Поддържа контакти с клиенти и партньори, следи наличности, следи и извършва плащания
3. Извършва функции на кредит контрол
4. Изготвя периодични справки и отчети за продажбите

Условия:
Възможност за професионална реализация и развитие в утвърдена и стабилна компания. Много добри условия за работа, висока стартова заплата.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 валиден от 16.02.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

27.06.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК