НАЧАЛНИК СКЛАД - РАЙОНА НА кв. ЧЕПИНЦИ

Нашият клиент е компaния, лидер на българския пазар в производството на ортопедични матраци, подматрачни рамки и аксесоари за съня.

Изисквания:
- Висше образование
- Опит на подобна или същата позиция;
- Компютърна грамотност и опит при работа със складова програма;
- Чисто съдебно минало;
- Коректно отношение с екипа;
- Честно и отговорно отношение при работа със служебни пари и отчетността им;

Отговорности:
- Планиране, организиране и контролиране складовите наличности и доставките на стоки;
- Приемане на заявки и следене за складовите наличности;
- Участие и организация на периодични инвентаризации;
- Оптимизиране на транспорта на фирмата;
- Координиране и контролиране на транспортната дейност от склада;
- Следене за изпълнение на трудовите задължения на подчинените служители;
- Организиране и отговаряне за правилното приемане и съхранение на стоките в склада;
- Следи и контролира качеството и количеството на експедираната стока;
- Следи за наличието, правилното попълване и съхранението на складовите документи;
- Следи за поддържането на чистота в склада;
- Носи материална отговорност за складовите наличности;
- Изготвя справки и отчети за нуждите на ръководството.

Условия:
Възможност за професионална реализация и развитие в утвърдена и стабилна компания. Много добри условия за работа, добро заплащане. Работното място е в района на кв. Чепинци.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 1414 валиден до 09.03.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Нови Искър

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК