Изпълнителен Директор

Астрея Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим в редица градове –Стара Загора, Велико Търново, Варна, Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти - търсим Изпълнителен Директор.

Задължения и отговорности:
* ръководи търговската дейност на компанията;
* поставя, и спомага за реализирането на, бизнес целите на компанията;
* извършва анализи на пазара и да изготвя стратегии за подобряване на резултатите;
* работи върху оптимизирането на процесите, свързани с реализацията на произведените продукти;
* изготвя регулярни и при поискване доклади и оперативни отчети;
* спазва процедурите зададени от работодателя;
* извършва други административни и търговски дейности.

Изисквания към кандидатите:
* висше образование;
* мин. 5 години управленски опит;
* много добра езикова култура, както на български език, така и на Английски;
* добро ниво на компютърна грамотност;
* справяне с работа под напрежение и спазване на крайни срокове;
* инициативност и организираност;
* положителна нагласа, внимание към детайла, самомотивация.

Ние предлагаме:
* възможност за работа в реномирана компания;
* атрактивно заплащане;
* възможности за развитие и допълнително професионално усъвършенстване;
* екип от мотивирани професионалисти.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъде подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография на английски език (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата EA_D)

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички предоставени от вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
(Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Стара Загора

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

09.02.2017

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК