Мениджър бизнес развитие

Описание и изисквания: “ФАКТОР И.Н.” АД е финансова институция, работеща успешно от 1997 година на територията на страната, благодарение на добре обучен персонал, коректност и бързина в обслужването на своите клиенти. Доказателство за нашия професионализъм и висока бизнес етика е партньорството ни с международната система за парични преводи „Мъниграм пеймънт системс“, САЩ (MoneyGram Payment systems, Inc., USA) от 2000г., на която сме оторизиран агент за небанковите институции в България.

Във връзка с разширяване на дейността, Фактор И.Н. АД търси мотивирани и отговорни кандидати за позиция Мениджър "Бизнес развитие".

Позиция: Мениджър

Направление: Бизнес развитие

Месторабота: София / България

Основни изисквания към кандидатите:

- Висше образование, образователна степен „Магистър“ – специалност „Маркетинг“ или „Реклама и PR“
- Професионален опит в сферата на продажбите, маркетинга и рекламата;
- Управленски опит – минимум 3 години;
- Организираност, отговорност, лоялност и комуникативност при изпълнение на поетите отговорности, умение за работа в екип;
- Отлично владеене на английски език (ниво C1);
- Компютърна грамотност - MS Office, Internet, Intranet
- Шофьорска книжка

Предимство:

- Познания и/или опит в сферата на вътрешни и международни парични преводи;
- Познания и/или опит в сферата на различни финансови услуги – кредитиране, обмяна на валута;
- Познания и/или опит в сферата на търговия с благородни метали;
- Компютърна грамотност - Photoshop, Corel Draw; Illustrator.
- Познания и/или опит в използване на социални и сърч платформи с цел реклама и маркетинг

Задължения и отговорности:

- Организира, ръководи и контролира търговската и маркетингова дейност на компанията;
- Разработва и осъществява маркетингова стратегия;
- Развива и поддържа партньорската мрежа на компанията;
- Инициира и ръководи проекти за въвеждане на нови продукти и услуги;
- Определя цялостното присъствие и представяне на дружеството в онлайн и офлайн пространството;
- Проучва пазари свързани с дейността на дружеството - изготвя прогнози и планове с цел увеличаване на продажбите;
- Поддържа професионални отношения с международни партньори;

Ние предлагаме:

1. Трудов договор;
2. Работно място на топ локация в центъра на София;
3. Съвременна материална база и ресурси за ефективна работа;
4. Много добри възможности за реализация и придобиване на практически опит;
5. Работа в динамична работна среда, изградена от млад и амбициозен екип;
6. Възможност за професионална изява и кариерно развитие;
7. Пълно социално осигуряване;
8. Бонусна система.

Необходими документи за кандидатстване:

1. Автобиография
2. Мотивационно писмо
3. Видео представяне. Клип в рамките на до 3 минути, в който да представите себе си и да отговорите на следните въпроси:
∙ Каква е най-голямата грешка, която сте направили в работата си и какво научихте от нея?
∙ Ако за три месеца сте установили, че работата, която сте започнали не е това, което сте очаквали, къде ще бъде проблемът?
∙ Ако бяхте кухненски уред, какъв щяхте да бъдете?
∙ Какво ви мотивира и какво не?
∙ Каква е вашата цел за период от 2 години напред?
∙ Кажете в не повече от две думи това, което мислите, че ние правим?
4. Препоръка

Кандидатите, които не са изпратили посочените документи няма да бъдат разглеждани!!!

Краен срок за кандидатстване по обявата: 28.02.17г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю до 15.03.17г

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална зашита по смисъла на Закон за защита на личните данни /ЗЗЛД/ .

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.02.2017

Организация:

ФАКТОР И.Н. АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ФАКТОР И.Н. АД може да получите ТУК