Специалист търговска администрация- София

Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, оперираща в областта на временното и постоянно наемане на персонал, търсене и подбор, както и разнообразие от допълнителни консултантски дейности в областта на човешките ресурси.

Нашият клиент е международна енергийна компания, лидер на световния пазар с опит в производството, рафинирането и маркетинга на нефт и природен газ. Те използват модерни технологии и прилагат иновативен подход, за да помогнат за изграждането на устойчиво енергийно бъдеще. С цел разрастването на екипа, търсим да назначим комуникативен и инициативен човек за ролята на:

Специалист търговска администрация

Нашето предложение:

· Предизвикателна позиция в международна компания с установени стандарти на работа и екип от професионалисти;
· Възможност за професионална реализация и придобиване на безценен опит;
· Отлична работна среда, приятелска атмосфера на разбирателство и взаимопомощ;
· Мотивиращо възнаграждение и социален пакет;
· Възможност за home office.

Изисквания:

· Предишен опит в комуникация с клиенти е задължителен;
· Владеене на английски език на отлично ниво;
· Високо ниво на компютърна грамотност – MS Office;
· Готовност за работа под напрежение в предизвикателна работна среда;
· Опит в международна транспортна компания ще се счита за предимство.

Основни задължения:

· Подпомагане на работния процес на търговците;
· Комуникация с клиенти по имейл и телефон;
· Съставяне на справки и анализи във връзка с работния процес;
· Изготвяне оферти и договори;
· Поддържане на взаимоотношения със съществуващи клиенти с цел повишаване на продажбите и удовлетвореността им.

Споделете своя ентусиазъм и мотивация за работа в позитивен и отдаден екип и открийте възможностите за развитие в международна компания, като ни изпратите своя актуална автобиография.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

10.04.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК