MedicalNews.bg търси сътрудник маркетинг и реклама

Във връзка с разрастването си, най-голямата специализирана медицинска медия, Medical News, търси да наеме човек за свободна позиция на пълен работен ден в отдел „Маркетинг и реклама“.

Основни задължения на позицията:

• Продажба на реклама в каналите на Medical News (сайтовете на медията и събития);
• Изготвяне на нови проекти и рекламни стратегии
• Консултация и продажба на маркетинг дейности, свързани с медицина, фармация, стоматология и здравеопазване (връзка с медици, фото и видео заснемане, криейтив кампании, event management и др.).
• Комуникация с медицински дружества и институции
• Комуникация с лекари, фармацевти и стоматолози

Изисквания:

• Мотивация за развитие в областта на маркетинга и рекламата
• Отлични презентационни, организационни и комуникационни умения
• Познания в областта на интернет рекламата и маркетинга
• Умение за спазване на срокове
• Опит в областта на специализираната медицинска реклама е предимство

Какво очакваме:

• Максимално използване на капацитета от база данни, контакти и познания на пазара на медията;
• Обогатяване на списъка от партньори на медията;
• Работа в екип с колеги от медията и външни партньори, координирайки процеса по осъществяване на единна стратегия за реализиране на успешни продажби;
• Активно участие и координиране на процеса по изготвяне на актуални презентации, стратегии и конкретни предложения и оферти;
• Поддържане на комуникацията с потенциални и съществуващи партньори на медията;
• Координиране и контролиране изпълението на поетите ангажименти пред клиентите на медията.

Какво предлагаме:

• Работа на пълен работен ден
• Стимулиращо заплащане (месечна заплата + бонуси за осъществени продажби)
• Служебен телефон
• Позитивна работна среда и пълно сътрудничество от страна на екипа на Medical News
• Работа в млади, амбизиозен и позитивно настроен екип
• Възможност за кариерно развитие и осъществяване на иновативни проекти

Предишен опит на подобна позиция, познания в сферата на медицинската реклама са желателни, но не и задължителни.

Ако смятате, че сте подходящ кандидат, изпратете CV на press@medicalnews.bg. При въпроси, свързани с позицията, моля свържете се с нас на 0889807559

www.medicalnews.bg
www.jobs.medicalnews.bg

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии
Реклама, PR
Маркетинг
Дигитален маркетинг
Търговия - уеб сайт

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.03.2017

Организация:

Медикъл Нюз ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Медикъл Нюз ООД може да получите ТУК