Графичен Дизайнер (Web и Предпечат)- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е една от водещите вериги за бързооборотна търговия в България, предпочитано място за пазаруване от потребителите търсещи отлично обслужване и богат избор на хранителни и нехранителни продукти.

Във връзка с пазарната експанзия и развитието на визуалното оформление на бранда търсим да назначим професионалист с опит на позиция:

Графичен Дизайнер (Web и Предпечат)

Профил на Кандидата и отговорности:

* Много добри владеене на Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
* Разработване на уеб банери (html).
* Реализиране на визуалната част на цялостни рекламни и промоционални кампании (печатни и дигитални)
* Дизайн и предпечат на брошури, каталози, флаери
* Дизайн и предпечат на специфични рекламни формати – POS материали, външна реклама и др.
* Заснемане на продукти и материали, участващи в комуникационните канали
* Добри комуникационни умения;
* Опит на подобна позиция е предимство;
* Образование в областта на графичния дизайн и предпечатната подготовка;

Компанията предлага:

* Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
* Работа в сплотен екип от енергични професионалистиАтрактивно възнаграждение,
* Ваучери за храна
* Карта за отстъпка при пазаруване
* Спортна Карта

В допъление към вашето CV, моля прикачете актуално портфолио.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.04.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК