Бизнес Сегмент Мениджър

Описание

Кои сме ние?
Компанията ПРОФИ КРЕДИТ е част от международна финансова група ПРОФИРЕАЛ Груп, с повече от 20 години успешна история на европейския пазар. Компанията има представителства в Чехия, Словакия, Полша, България и Русия.
ПРОФИ КРЕДИТ България е вече 10 години на българския пазар и е сред ТОП компаниите в сферата на бързите потребителски кредити.

Най-важният ресурс за нас, този, който прави бизнеса ни успешен, е Човешкият, поради което и непрекъснато инвестираме в неговото развитие.

В отговор на развитието на компанията, търсим Бизнес Сегмент Мениджър, за нашия отдел Маркетинг.

Основните отговорности на позицията Бизнес Сегмент Мениджър ще включват развитие на бизнеса на компанията, подобряване лоялността на клиентите и подпомагане продажбата на нови и съществуващи продукти/ услуги. Служителят на тази позиция ще участва при създаването и имплементацията на стратегическите бизнес планове, идентифицира позиционирането на компанията на пазара и сред конкурентите, и ще предлага устойчиви решения за развитието на бизнеса.

Отговорности:

- Разработва продуктова стратегия и планове на база опит, пазарни познания, тенденции, клиентски нужди;
- Идентифицира възможности за нови продукти или пазарни ниши, промяна на съществуващите продукти, разработва стратегии за позициониране на продуктите и маркетинг програми;
- Идентифицира пазара и конкурентните тенденции, които оказват влияние на бизнеса, и имплементира тези, които могат да се приложат като възможности за раширяване на дейността на компанията;
- Проектира Go-To-пазарни стратегии за въвеждането на нови продукти. Имплементира нови продукти в компанията и разработва тест сценарии при въвеждането им;
- Мониторинг на продажбите на съществуващите продукти в компанията;
- Насочва вътрешни и външни ресурси, с цел предоставяне на интегрирани маркетингови програми, рекламни кампании, продажбени стимули и обучения;
- Отговаря за програмите, свързани с удовлетвореността на клиентите – с цел да се гарантира трайна и устойчива подкрепа на увеличаване и поддържане на активното клиентско портфолио.

Изисквания за позицията:

- 2 години опит в развитие и управление на продуктово и клиентско портфолио или друга подходяща позиция свързана с разработване и управление на кредитни продукти;
- Силни аналитични умения;
- Отлични комуникативни способности, добри презентационни умения;
- Ориентиран към постигане на резултати;
- Умения за работа по няколко задачи едновременно, както и стремеж за справяне с крайни срокове;
- Бакалавърска степен;
- Добро владеене на английски език;
- Отлична работа с Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Project.

Компанията предлага:

- Атрактивен социален пакет;
- Вътрешно фирмени обучения;
- Работа в бързо развиваща се международна компания;
- Приятна работна атмосфера.

В случай, че позицията представлява интерес за Вас, моля да изпратите автобиография, като посочите позицията, за която кандидатствате.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "България" №49, бл.53Е, вх.В

Дата:

15.03.2017

Организация:

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Повече информация за ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД може да получите ТУК