Рекламен консултант

Вагабонд Медиа ЕООД, издателят на българското английско списание "Вагабонд", търси да назначи:

Изисквания към кандидатите:
Висше образование;
Опит на подобна позиция минимум една година;
Висока делова култура и професионален опит в комуникацията с клиенти;
Желание за развитие в областта на директните продажби;
Отлични комуникативни умения;
Самоинициатива за реализация на поставените месечни таргети и желание за работа в екип;
Работни умения с Microsoft Office;
Английски език е предимство;
Мотивация за работа и усъвършенстване на знанията в сферата на рекламата;

Отговорности:
Презентации, продажба на рекламно пространство.
Активно търсене на нови клиенти, създаване на нови контакти и презентиране на списанията пред потенциални рекламодатели – телефонни обаждания, изпращане на рекламни оферти, организиране на лични срещи, посещение на фирмените събития на клиентите.
Поддържане и развитие на връзката със стари клиенти.
Извършване на регулярни дейности като – проследяване на рекламните договори, плащания на клиенти и др.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
Атрактивно възнаграждение — заплата + процент от рекламните договори
Възможност за професионално и финансово израстване
Отлична работна атмосфера

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите ваша автобиография с актуална снимка и кратко мотивационно писмо.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
Реклама, ПР, маркетинг

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.03.2017

Организация:

Вагабонд Медия ЕООД

Повече информация за Вагабонд Медия ЕООД може да получите ТУК