Graphic and UI Designer

Ние сме Проспекто груп, екип от 20+ мотивирани млади хора, които създават полезни за потребителите уебсайтове в цял свят. Ние сме млада и бързо развиваща се компания, част от голямото семейство на Нова Броудкастинг Груп. Обичаме предизвикателствата и динамичното ежедневие. Нашите клиенти са от различни категории на Българският ритейл сектор: вериги магазини и производители на стоки и услуги.

Благодарение на бърз растеж на компанията, търсим спешно: Graphic and UI Designer за Брошура БГ: водещ портал в България, с над 50 000 дневни потребители. Брошура БГ свързва ритейл сектора с крайните потребители посредством удобна уеб платформа и мобилно приложение.

Очаквания към желания кандидат:
- Онлайн портфолио показващо проектите, по които сте работили
- 2 години опит на сходна позиция
- Много добро владеене на Adobe Photoshop
- Базови познания по html/css
- Внимание към детайлите
- Отговорно отношение към спазването на крайни срокове
- Желание да учи, работи и развива своя потенциал

Задълженията:
- Дизайн на лендинг страници, имейли, банери и други криейтиви за целите на на marketing и content екипите в компанията;
- Активно участие в развитието на криейтив стратегията на фирмата

Предложението:
- Професионално развитие и страхотната възможност да бъдеш активна част от развитието на компанията
- Много добро заплащане
- Работа в сплотен, дружелюбен и трудолюбив екип от млади специалисти

Функцията е подходяща за кандидати, които вече имат сходен опит от 1-2 години в дигитална агенция, маркетинг агенции и други компании.

За компанията е от изключителна важност да изгради екип от мотивирани специалисти. В този смисъл те информираме, че процедурата по избирането на правилните кандидати преминава през интервю, изпълнение на конкретна задача, както и през един пълен пробен работен ден в работна среда в офиса с всички колеги.

Ако предизвикателството те интересува, ще се радваме да се запознаем. Моля кандидатствайте чрез платформата като ни изпратите CV и портфолио. Можете да разчитате на пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Функцията е за пълно работно време с трудов договор, който се сключва с компанията Проспекто груп АД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Симеоновско шосе 33, ет.2, офис 2

Дата:

10.04.2017

Организация:

Проспекто груп АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Проспекто груп АД може да получите ТУК