Специалист „Развитие на партньорства” (Partnership Development Expert)

Фондация „За Нашите Деца” е неправителствена организация, наследник на британската детска правозащитна организация „Всяко Дете”. Фондацията вече 25 години работи в посока гарантиране основното право на всяко дете да расте и да се развива пълноценно в семейна среда. Ние подкрепяме най-уязвимите деца, работейки в партньорство с държавни и общински институции,международни и национални неправителствени организации, корпоративния сектор и отговорните граждани. Поради стартиране на нови проекти и желанието ни да реализираме много нови идеи, планираме да присъединим към нашия екип позитивна и амбициозна личност на длъжността

Специалист „Развитие на партньорства”
(Partnership Development Expert)

Роля и отговорности:
• Поддържа отлични взаимоотношения със съществуващите дарители на фондацията;
• Привлича и управлява партньорства с нови индивидуални и корпоративни дарители;
• Проследява актуалните тенденции в сферата на дарителството и корпоративната социална отговорност, представлява организацията на различни форуми, събития и мрежи.
• Предлага и реализира нови и атрактивни начин за привличане на поддръжници на дейността на организацията.
• Участва в организирането на кампании и кампании.
Допринася за поддържане на висока публичност, добър имидж и прозрачност на организацията пред външни публики.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Професионална компетентност: • Висше образование в сферата на връзките с обществеността, маркетинга, рекламата или обществените науки; • Опит в набирането на средства, маркетинга или продажбите; • Познания за бизнес сектора в България; • Познания в сферата на дарителството и неправителствения сектор е предимство; • Отлична компютърна грамотност; • Отличен писмен и говорим английски; • Шофьорската книжка е предимство. Личностни качества и умения: • Отлични комуникационни и презентационни умения; • Умения за водене на убеждаваща комуникация и преговори; • Умения за създаване на доверие и изграждане на мрежи от контакти; • Умение за спазване на стриктни крайни срокове и работа в динамична среда; • Организираност, лоялност и коректност. Организацията предлага: • Работа във високо мотивиран и професионален екип; • Динамична и иновативна среда на работа; • Коректни условия на труд; • Обучения за личностно и професионално развитие.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Гюешево 21

Дата:

11.07.2017

Организация:

Фондация за Нашите Деца

Повече информация за Фондация за Нашите Деца може да получите ТУК