Мениджър на филиал

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, водеща компания в бизнеса със селскостопански машини, търсим мотивирана и амбициозна личност, която да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Отговорности:

• Ръководи всички оперативни процеси, включително дистрибуция, обслужване на клиенти, човешки ресурси, администрация и продажби;
• Оценява условията на местния пазар и идентифицира текущите и потенциалните възможности за продажби;
• Отговаря за изпълнение на поставените цели за продажби;
• Управлява бюджета и се грижи за правилното разпределение на средствата;
• Изгражда мрежа за доброто развитие на компанията в региона;
• Провежда обучения за развитие и мотивация на персонала във филиала;
• Споделя знания за ефективни практики с другите отдели и клонове в компанията;
• Придържа се към високи етични стандарти и спазване на всички разпоредби.

Привилегии:
• Отлично възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
• Атрактивна бонусна схема;
• Възможност за работа в бързо развиваща се компания в екип от мотивирани професионалисти;
• Отлични условия на труд;
• Служебен автомобил;

Изисквания:
• Управленски опит минимум 2-3 години;
• Висше образование, с техническа насоченост е предимство;
• Способност за постигане на поставените цели;
• Познаване на спецификите в бранша;
• Отлични организационни умения;
• Ориентиран към клиентите подход;
• Лидерски умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

06.12.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК