Мениджър Вътрешни комуникации

Софарма Трейдинг" АД, част от групата Софарма, е търговска компания, предоставяща качествени и иновативни услуги в сектора на грижа за здравето. Ние вярваме, че хората са наша основна ценност!

За екипа на отдел Corporate Affairs търсим отговорен професионалист, който да заеме позиция:

МЕНИДЖЪР ВЪТРЕШНИ КОМУНИКАЦИИ

Основни задължения:

- Разработва и прилага стратегия за вътрешни комуникации, с цел изграждане, налагане и поддържане желаната корпоративна култура в компанията;
- Подпомага разработването и приложението на система за разпространение на информацията в компанията;
- Осъществява проактивна комуникация на всички значими за дейността на Софарма Трейдинг събития, предхождаща външната за компанията комуникация;
- Разработва и реализира годишен план с вътрешни комуникационни дейности – кампании, събития, съобщения;
- Инициира, подготвя и разпространява съобщения от Мениджмънта към всички служители в компанията.
- Подпомага разработването на комуникационни планове по стратегически за компанията проекти и инициативи.

Изисквания към кандидатите:
- Висше образование – икономика, журналистика, психология;
- Минимум 5 години опит на позиция в сферата на Вътрешните комуникации в голяма или средна по големина компания;
- Компютърна грамотност: MS Office;
- Отлично владеене на английски – писмено и говоримо;
- Самоинициативност;
- Отлични комуникативни умения;
- Умение за работа в екип.

Ние предлагаме:
- Отлична атмосфера и условия за работа;
- Възможност за професионално развитие;
- Конкурентно възнаграждение.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо на jobs@sopharmatrading.bg

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии
Реклама, PR

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Гр. София, жк „Изток“

Дата:

25.05.2017

Организация:

Sopharma Trading

Детайли за организацията:

Повече информация за Sopharma Trading може да получите ТУК