Администратор на Електронен Магазин

СМАЙЛИНГ ТИЙМ ЕООД е компания, продаваща на международен пазар чрез "marketplace".

Отговорностите на кандидата са следните:

- Проучване и намиране на подходящи продукти за електронният магазин от доставчиците
- Създаване на продуктова обява
- Анализ на продуктите на конкурентите - цени, снимки, текстове и адаптиране на стратегия спрямо тях
- Ценови мениджмънт - управление на цените на продуктите
- Анализ и премахване на неефективни продукти

Изискваме от канидата да има следните умения:

- Писмено владеене на английски език - Ниво B2
- Отлична компютърна грамотност
- Перфектна организираност, планиране и целеполагане
- Умения за работа в екип
- Дисциплинираност и коректност

Идеалният кандидат трябва да е проактивен и да има желание да се развива в областта на електронната търговия, да умее да създава и прилага стратегии за развитието на електронният магазин.

Опит не се изисква, включено е обучение по длъжността.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
Маркетинг, Журналистика, Масови Комуникации или IT

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Дигитален маркетинг
Търговия - уеб сайт

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.06.2017

Организация:

СМАЙЛИНГ ТИЙМ ЕООД

Повече информация за СМАЙЛИНГ ТИЙМ ЕООД може да получите ТУК