Графичен Дизайнер

Търговска марка „Дино” е създадена през 1997 година с предмет на дейност производство и търговия с трикотажни изделия. Фирмата разполага със съвременно оборудвано моделиерно студио и следва собствена модна линия, съобразена със световните модни тенденции и годишно се разработват и внедряват над 500 нови модела за български и външни пазари с различни щампи и бродерии.
Поради разширения в отдел „Дизайн“, фирмата търси да назначи графичен дизайнер в град София.

Кандидатът ще има следните задължения:
- Създаване и обработка на щампи и бродерии в колекциите на фирмата
- Подготовка на щампите за предпечат
- Подготовка на документация за щампите, необходима за производствения процес
- Изготвяне на каталози и рекламни материали за фирмата

Ние предлагаме:
- Добра стартова заплата
- Възможности за развитие
- Работа в динамичен и приятен екип

Изисквания към кандидата:
- Работа с Microsoft Office (Words, Excel) е задължителна
- Работа с Illustrator/Photoshop/Corel Draw е задължителна
- Завършено образование в текстилната/дизайнерска сфера е предимство
- Владеенето на английски език е предимство
- Опит в индустрията е предимство
- Интерес в модата и шивашката индустрия

Ако отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни CV. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.06.2017

Организация:

Garment Store

Детайли за организацията:

Повече информация за Garment Store може да получите ТУК