Агент - продажби с ИСПАНСКИ език

CMSG Ltd. е един от водещите контактни центрове в София, България с над 10 годишен опит по проекти в сферата на продажбите. Поради естествения растеж и успех на компанията, търсим да назначим нови членове в нашия екип на позиция Агент- продажби с ИСПАНСКИ език.

Описание на позицията:

- Установяване на първоначален контакт с потенциални клиенти;
- Представяне на услугите и предимствата на компанията;
- Развитие и поддръжка на взаимоотношенията с клиентите;
- Осъществяване на продажба на предлаганите услуги.

Изисквания:

- Много добро ниво на владеене на ИСПАНСКИ език;
- Добри комуникационни умения;
- Способност за убеждаване и привличане на потенциални клиенти;
- Мотивация за постигане на резултати;
- Способност за организиране на работното време и приоритети;
- Добри компютърни умения;
- Предишен опит в контактен център не се изисква.

Компанията предлага:

- Осигурено първоначално обучение;
- Работа в многоезична динамична среда;
- Твърда заплата и комисионни;
- Работно време- дневни смени на пълен работен ден;
- Добра работна атмосфера и условия на труд;
- Екип от професионалисти с международен опит.

Ако желаете да станете част от нашия екип, кандидатствайте по обявената позиция като ни изпратите Вашето CV.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Информацията, предоставена от кандидатите, е защитена по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Испански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ж.к. Младост 1, ул. Димитър Моллов 24, ет. 4

Дата:

15.09.2017

Организация:

КМСГ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КМСГ ЕООД може да получите ТУК