Електроинженер на промишлени хладилни инсталации

В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата при
намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост
можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най-
добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най-голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – водеща компания в областта на изграждането на хлaдилна и
климатична техника в хранително-вкусовата промишленост – търсим мотивиран и опитен Електроинженер.

Основни отговорности:
Изграждане на промишлени хладилни електрически инсталации;
Профилактика на инсталациите и съоръжения;
Следи за правилната експлоатация на инсталациите , машините и съоръженията.
Отговаря за техническата изправност на оборудването и спазването на общите норми.
Планиране на процеса по начин, който гарантира спазването на крайните срокове.
Работа в тясно сътрудничество с екип от 5 души.

Изисквания:
Познания по силова електротехника и електроника на промишлени хладилни електрически инсталации;
5 години опит на подобна позиция.
Свободно владеене на български език и добро ниво на английски език.
Средно или висше техническо образование в областта на електротехниката .
Валидна шофьорска книжка.
Опит с Autocad е предимство.
На разположение за командировки с продължителност между 7 и 10 дни.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография (Не забравяйте да
посочите референтен номер на обявата r_МА_EE).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

01.07.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК