МАРКЕТИНГ МЕНИДЖЪР

Нашият клиент ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ е водеща компания за търговия с ръчни, електрически и пневматични инструменти. Компанията заема лидерски позиции на българския пазар с търговските си марки – Raider, TopMaster, Makalon, TopChrome, TopGarden, TopStrong, Gadget, а вече и Metabo и има над 4800 артикула на конкурентни цени, които успешно се продават в големите международни вериги, местни строителни хипермаркети и производствени предприятия в България. Компанията е добре позната в Македония, Румъния, Сърбия, Грузия, Косово, Гърция, Словения.
Във връзка с реализирането на маркетинговата и търговската политика, компанията търси опитен професионалист за позиция Маркетинг Мениджър.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

Висше икономическо/техническо образование;
Опит в разработване и планиране на маркетингови стратегии, налагане на нови продукти, пазарни анализи –мин.5 г.;
Отличен писмен и говорим английски език;
Стратегическа ориентация и умения да определя приоритети и планира действия;
Предимство е опит в международна компания в областта на търговия и логистика
Опит в управление на екипи;
Много добра компютърна грамотност, работа с ERP система;

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Изработва, съгласува с Управителите и прилага цялостна годишна маркетинговата и комуникационна стратегия за развитие и разширение на бизнеса по региони, брандове и категории продукти;
Организира цялостния маркетингов процес на компанията, създава маркетинговите цели, маркетинговия план и маркетинговия бюджет;
Следи тенденциите на пазара на инструменти и градинска техника, предлага за разработване нови продукти, дигитални решения и пакетни предложения и услуги за клиентите;
Разработва и прилага ценови политики и стратегии, следи за спазването им, анализира търговски маржове и постигнали резултати;
Организира и контролира текущата работа при анализиране на пазарната среда, организира промоции, изготвя мониторинг на пазара и ключовите конкуренти;
Насочва търговските мениджъри и супервайзъри и пряко следи изпълнението на продажбените планове, като дава предложения за навременни мерки с цел изпълнение на търговския план по категории продукти и клиенти;
Ръководи екип за постигане на конкретните бизнес резултати.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент;
Продуктивна и системно организирана среда, което дава условия на успех;
Много добро базово възнаграждение, индивидуална бонусна система;
Възможност за дългосрочно развитие, обучение и кариера;
Ползване на служебен автомобил, лаптоп и мобилен телефон.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

04.08.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК