Оперативен Счетоводител - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.
За един от нашите партньори – утвърдена производствена компания, търсим мотивиран и амбициозен специалист за позицията:

Оперативен Счетоводител

Основни отговорности:

Осчетоводяване на първични счетоводни документи;
Изготвяне на служебни бележки и удостоверения, оформяне на трудови книжки, др.;
Обработване на счетоводни документи, съставяне на извлечения и справки;
Подпомага операции свързани с приключването на всички номинални сметки, начисления, авансови плащания, амортизация на оборудването.

Изисквания:

Висше икономическо образование "Счетоводство и контрол", “Финанси”, др.;
3+ години опит на подобна позиция в промишлена среда;
Опит с ERP / Счетоводен софтуер;
Добро владеене на английски език;
Много добро познаване на действащото трудово, данъчно и осигурително законодателство.

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение;
Много добри условия на труд и коректност;
Изрядни трудовоправни взаимоотношения;
Стандартно работно време.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК