Асистент в отдел Маркетинг /с немски и английски език/

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Богатият ни опит в сферата на човешките ресурси ни е дал ценна информация и обширни познания за различната корпоративна култура на нашите партньори и по този начин ние имаме възможност да селектираме най-точния кандидат за всяка позиция.

В момента търсим да назначим за наш клиент, международна компания - лидер в сферата на продажбата на обувки и аксесоари, мотивирана личност за позицията:

Асистент в отдел Маркетинг с немски и английски език

Основни отговорности:

- Ативна комуникация с вътрешни и външни партньори на фирмата;
- Планиране и организиране на BTL маркетингови кампании и събития;
- Подгоровка и превод на рекламни каталози, брошури и други;
- Участие в онлайн кампании и маркетингови проучвания;
- Мониторинг на пазара.

Изисквания към кандидатите:

- Завършено висше образование „Маркетинг“;
- Много добри познания по немски и английски език;
- Компютърни умения (MS Office, In Design, Photoshop);
- Познания в онлайн маркетинга;
- Отлични комуникативни умения;
- Желание и умение за екипна работа в динамична работна среда;
- Организирана личност, способна да спазва срокове.

Компанията предлага:

- Много добри условия на труд;
- Много добър социален пакет;
- Възможност за дългосрочна работа в международна компания;
- Комуникативно работно място.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.09.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК