Мениджър на ключови клиенти

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, водещ дистрибутор на системи за сигурност и контрол, търсим да назначим:

Отговорности:
- Установява и развива контакти с потенциални обекти за изграждане на системи за сигурност;
- Води търговските преговори и сключва сделки;
- Организира, ръководи и завършва всеки спечелен от него обект/клиент;
- Изготвя отчети за дейността си коректно и в срок.

Изисквания:
- Висше техническо образование;
- Опит в IT или в друг технологичен сектор;
- Опит в областта на системи за сигурност е сериозно предимство;
- Отлични комуникационни умения;
- Английски език – работно ниво;
- Мотивация за работа и желание за развитие.

Компанията предлага:
- Динамична работа в млад екип;
- Отлична работна среда и условия;
- Много добро възнаграждение и атрактивен социален пакет;
- Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.09.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК