Експерт "Комуникации"

Фондация „За Нашите Деца” е неправителствена организация, наследник на британската детска правозащитна организация „Всяко Дете”. Вече 25 години ние работим за това всяко дете да живее в сигурна и стимулираща семейна среда. Подкрепяме най-уязвимите обществени групи в партньорство с местните и национални институции, международни и национални неправителствени организации и бизнес сектора.

Експерт „Комуникации“

Роля и отговорности:

•Създава и прилага ефективни комуникационни стратегии, насочени към разнообразни аудитории – медии и широка общественост, институции и бизнес сектор, други неправителствени организации, вътрешни комуникации.
•Участва в планирането и реализирането на публични събития и кампании.
•Развива онлайн комуникационните канали на фондацията.
•Изготвя мониторинг и анализ на медийната, политическата и обществената среда.
•Съдейства за изработването и разпространението на информационни и промотиращи материали на фондацията (видео продукти, печатни материали).

Изисквания:

•Образование в сферата на Масовите комуникации, Маркетинг и Реклама
•Поне 2 години опит на подобна позиция
•Професионално и детайлно познаване на всички функционалности на водещите социални платформи. (facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter и др.)
•Опит в поддръжката на корпоративни страници и профили в социалните мрежи.
•Опит в реализиране на рекламни кампании в социалните мрежи facebook, google adwords, linkedin.
•Отлична езикова грамотност и способност за изписване на въздействащи текстове на български и на английски език (content writing).
•Умения за създаване на съдържание за Уеб.
•Да е проактивен и бързо да успява да се запознава с новите тенденции.
•Публикации и материали в сферата на социалната проблематика, ще ползват с предимство;
•Висока компютърна грамотност (MS Office, CMS, софтуер за обработка на изображения).
•Шофьорската книжка ще се счита за предимство.

Личностни качества:

•Отлични комуникационни умения
•Проактивна и адаптивна личност
•Високи етични принципи и разбиране за отговорностите при работа с деца и семейства в риск
•Способност за бързо взимане на ефективни решения
•Желание за учене и развиване на нови умения, включително в областта на иновативните технологии и комуникационни тактики

Организацията предлага:
•8 часов работен ден
•Гъвкаво работно време
•Обогатяване на познанията ви, съобразно вашите интереси и потенциал;
•Въвеждащо вътрешно обучение съгласно предварително съгласувана програма;
•Социални придобивки;
•Трудов договор;
•Силен и сплотен екип, на който да разчитате.
•Принос към една благородна кауза
•Много добри условия на труд

За да кандидатствате е необходимо да изпратите CV на имейл адрес hr@detebg.org и ще се свържем с избраните от нас кандидати. Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Гюешево 21

Дата:

26.01.2018

Организация:

Фондация за Нашите Деца

Повече информация за Фондация за Нашите Деца може да получите ТУК