Регионален мениджър

Нашият клиент е небанкова финансова институция, която предоставя на своите клиенти достъп до пари по лесен, удобен и достоен начин. За кратък период от време компанията се доказа като надежден и коректен партньор, който допринася за развитието на сектора чрез отговорност и професионализъм.

Ние ти даваме шанс да продължиш професионалното си развитие в търговска компания, залагаща на резултати и динамика. Сега имаш възможността да започнеш работа и да допринесеш пряко за успеха на компанията на позиция:

Регионален Мениджър - София

Основни задължения и отговорности:

· Осъществява цялостен оперативен контрол на поверения му обект;

· Предлага решения и идеи за увеличаването на оборота и изпълнението на месечните таргети;

· Участва в подбора и обучението на персонала, обслужващ офиса;

· Ръководи организацията и процесите в съответните обекти, чрез създаване и внедряване на нови стандарти и процедури;

· Отговаря за отчитането на постигнатите резултати.

Компанията предлага:

· Конкурентно възнаграждение и атрактивни бонуси при постигнати резултати;

· Развитие в професионален екип от мотивирани хора;

· Работа в динамична среда;

· Постоянно развиващ се работодател;

· Отлични условия на труд, социална политика.

Изисквания за заемане на позицията:

· Завършено висше образование;

· Предишен опит на ръководна позиция в сферата на обслужване на клиенти;

· Умения да проучва, анализира и решава проблеми и задачи;

· Отлични комуникативни и търговски умения и насоченост към клиента;

· Умения за управление на екип и работа под напрежение.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.09.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК