Рекламен агент - комуникация с клиенти

Астреа Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим във Велико Търново и Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За наш клиент - рекламна агенция, търсим комуникативна и мотивирана личност за позицията-Рекламен агент.

Задължения и отговорности:
* поддържа контакти и осъществява директна връзка с ключови клиенти;
* обработва поръчки на клиенти;
* изготвя ценови предложения по запитвания;
* следи за изпълнението на поетите към клиентите ангажименти и координира дейностите в рекламната агенция;
* консултира клиентите според техните изисквания и нужди;
* презентира продукти, идеи и рекламни концепции на фирмата;
* работи със специализиран софтуер.

Изисквания и предимства:
* предишен опит в рекламна агенция в сферата на печатната реклама и дизайн – минимум 2 години;
* много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
* бакалавър или магистър в областта на маркетинговите комуникации, или аналогична специалност;
* добри умения в предпечата, както и познания за материали, консумативи и техники свързани с печатната реклама;
* опит с MS Office, Photoshop, CorelDraw, Adobe Illustrator, Outlook.

Нашият клиент предлага:
* работа в млад и мотивиран екип;
* възможност за предизвикателна работа и усъвършенстване на знанията в сферата на маркетинга и рекламата;
* работа в утвърдена фирма със собствени производствени ресурси;
* стандартна работна седмица;
* мотивиращо стартово възнаграждение плюс допълнителни социални придобивки.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтен номер на обявата r_MV_RA).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

03.03.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК