Маркетингов Координатор

Описание

Market Coordinator Описание

Вманиачени ли сте в социалните медии? Живеете ли живота си в интернет?Вие сте човек, който се учи бързо и е готов за предизвикателства?

Crowd Mobile е водеща европейска компания за мобилно забавление. Ние проектираме Q&A приложения и услуги който добавят стойност на нашите потребители правейки живота им по-лесен и по-забавен. В момента ние оперираме в повече от 50 страни, отговаряме на въпроси на 30 езика във сверата на модата, правото и забавлението.

Нашите потребители са млади, модерни и се интересуват от последните тенденции. Те желаят да се забавляват и информират относно техния живот и какво се случва в момента.

Ние търсим високо мотивиран водещ копирайтър и пазарен кординатор за спомагането на развитието на нашата услуга.

Работата е от вкъщи под формата на конслутанска позиция, позволявайки ви да разпределяте сами вашето време.

Главни Задължения
● Управление на екип от текстописци/ оператори
● Създаване на ангажиращо и локализирано маркетингово съдържание
● Постоянна връзка с главния офис за подпомагането на растежа на бизнеса
● Спомагане за организацията на кампании с таланти

Кого търсим ние?
● Човек, който се учи лесно.
● Организиран
● Отлично познание на социалните мрежи
● Отлична грамотност по български език
● Опит предпочитан в инфлуенсър маркетинг, но не е задължителен

Какво предлагаме ние?
● Гъвкаво работно време
● Пълно обучение и непрекъснат надзор
● Израстване в компанията
● Отворен диалог относно маркетингова стратегия
● Отлични бонус възможности

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 400 до 500 лева на месец

Категория:

Медии
Реклама, PR
Маркетинг
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. Цялата страна

Дата:

12.03.2018

Организация:

Crowd Mobile

Детайли за организацията:

Повече информация за Crowd Mobile може да получите ТУК