Специалист Маркетинг и Връзки с обществеността

Компания търси да назначи служители по програма Младежка заетост, които да се занимават с маркетинг, връзки с обществеността и социални медии, които да отговарят на следните изисквания:

Умеят да пишат кратко и ясно
Добра комуникативност и умение за работа в екип.
Висока компютърна грамотност.
Владеене на английски език- предимство
Владеене на руски език- предимство

Моля да кандидатсват само хора, които имат завършено висше образование и не са в никаква форма на заетост (трудова или образователна) и са до 29-годишна възраст.

Задачите, които ще изпълняват служителяте ще включват:
създаване на маркетинг текстове
отразяване на събития, в които участва компанията
изготвяне на материали
работа с платформите на компанията
работа по нов проект

След изтичането на програмата и при показани отлични резултати, ще се радваме да задържим служителя на трудов договор в нашата медия.
Офисът се намира в град София – център, до метро-станция.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.03.2018

Организация:

ОФИД 503

Детайли за организацията:

Повече информация за ОФИД 503 може да получите ТУК