Специалист „Развитие на партньорства”

Фондация „За Нашите Деца" вече 25 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Нашата амбиция е нито едно дете да не прекарва дори ден в самотата и изолацията на социалните институции. Да създадем цялостна среда за развитие и щастливо детство и за най-уязвимите деца в България. Ние предоставяме палитра от социални услуги в подкрепа на деца в ранна възраст и семейства в риск, осигуряваме различни специализирани терапии, обучаваме и подкрепяме осиновителни и професионални приемни семейства, в нашата Детска къща осигуряваме временна грижа за бебета без родители

Търсим креативна, амбициозна и всеотдайна личност, която да стане част от екипа на фондация „За нашите деца“ на позиция:

(Partnership Development Expert)

Роля и отговорности:
• Поддържа отлични взаимоотношения с дарителите на фондацията;
• Привлича и управлява партньорства с нови индивидуални и корпоративни дарители
• Проследява актуалните тенденции в сферата на дарителството и корпоративната социална отговорност
• Представлява организацията на различни форуми, събития и мрежи
• Предлага и реализира нови и атрактивни начин за привличане на поддръжници на дейността на организацията
• Участва в организирането на кампании
• Допринася за поддържане на добрия имидж на фондацията, за промотиране на дейността и постигнатите резултати външни публики

Професионална компетентност:
• Висше образование в сферата на връзки с обществеността, маркетинг, реклама или обществени науки
• Опит в набирането на средства, , маркетинга или продажбите
• Познания за бизнес сектора в България
• Познания в сферата на дарителството и неправителствения сектор са предимство
• Отлична компютърна грамотност
• Отличен писмен и говорим английски
• Шофьорската книжка е предимство

Личностни качества и умения:
• Отлични комуникационни и презентационни умения
• Умения за водене на убеждаваща комуникация и преговори
• Умения за създаване на доверие и изграждане на мрежи от контакти
• Умение за спазване на стриктни крайни срокове и работа в динамична среда
• Организираност, лоялност и коректност;
• Креативност и умения да генерира нови и нестандартни идеи.

Организацията предлага:
• Работа във високо мотивиран и професионален екип
• Динамична и иновативна среда на работа
• Коректни условия на труд
• Обучения за личностно и професионално развитие

Може да кандидатствате по стандартния начин като изпратите CV. Ще се свържем с избраните от нас кандидати. Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Гюешево 21

Дата:

18.04.2018

Организация:

Фондация за Нашите Деца

Повече информация за Фондация за Нашите Деца може да получите ТУК