ОПЕРАТОР КОЛ ЦЕНТЪР

"ПУБЛИЧНИ РЕГИСТРИ И ИНФОРМАЦИОННИ ПОРТАЛИ" ЕООД е търговска фирма, която извършва своята дейност в уеб сферата.

Специализираните ни корпоративни сайтове съдържат български фирми и бизнес организации с пълно описание на тяхната дейност. Дейността ни е насочена към дружества,
юридически и физически лица с цел бърз достъп и трансфер на актуални контактни данни в интернет пространството.

Предлагаме:

- Работа на постоянен трудов договор;
- Пълен работен ден;
- Твърдо финансово възнаграждение
- Отлична работна атмосфера
- Работа в млад и динамичен колектив.
- Безплатно индивидуално обучение

Задължения:

- Осъществяване на продажби, посредством изходящи телефонни обаждания;
- Поддържане на добрите отношения със съществуващите клиенти;
- Работа с база данни - специализиран софтуер; ERP системи

Изисквания за длъжността:

- Опит на подобна длъжност е предимство.
- Комуникативност
- Старателност, активност
- Добра дикция, речева и обща култура;

Уважаеми кандидати, ако нашата обява Ви е заинтригувала и отгаваряте на изискванията, моля изпратете актуална автобиография и снимка. Можете да добавите мотивационно писмо и всички други документи, които смятате, че биха Ви били полезни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1000 лева на месец

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.04.2018

Организация:

Публични Регистри и Информационни Портали ЕООД

Повече информация за Публични Регистри и Информационни Портали ЕООД може да получите ТУК