Хигиенист за Централен склад, с. Стряма

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:

поддържане на чистотата на складовите помещения и външните зони
почистване на съоръженията в сградата
разделно събиране и извозване на отпадъци

Твоят профил:

имаш минимум завършено основно образование
имаш желание да работиш в екип и си готов отговорно да изпълняваш поставените задачи
притежаваш валидна шофьорска книжка или имаш опит в управление на самоходна почистваща машина
имаш готовност за работа на смени на пълно работно време (8ч.)

Нашето предложение:

конкурентно месечно възнаграждение с фиксирано увеличение на три допълнителни стъпки
официален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта със самоучастие
футболно игрище и собствен стол за хранене с предоставени купони за храна на стойност 3.80 лв. на ден
осигурен безплатен транспорт до Централен склад от определени дестинации, работно облекло и защитни обувки, поемане на разходи за документи при назначаване
21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията
подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници
мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание

Ако сме предизвикали твоя интерес, моля да ни изпратиш твоята автобиография за кандидатстване.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Кауфланд България ЕООД енд Ко. КД
Индустриална зона Раковски
4142 с. Стряма
тел.: 032 / 500 602, 032 / 500 609

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр.

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

30.03.2020

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК