СЪТРУДНИК МАРКЕТИНГ

Описание

„Поликонтакт“ търси СЪТРУДНИК МАРКЕТИНГ

Отговорности:
- осъществява маркетингова дейност в търговския сектор, изготвя стратегии, предлага конкретен план на действие и участва пряко в изпълнението му
- извършва мониторинг на пазара - анализ на конкуренти, продукти, цени, активност, потребителско поведение и мотивация и др.
- изготвя доклади и дава препоръки за привличане на нови клиенти
- работи организационно, координирано и съгласувано с мениджъра на фирмата

Изисквания:
- висше икономическо образование спец. „Маркетинг“ или др. релевантни
- задължително участие в самостоятелно разработени проекти и практически опит
- умение за работа в кратки срокове и динамична среда
- предимство владеене на английски език

Допълнителна информация:
- възможност за започване на работа веднага
- позицията позволява да се съчетава с др. работна позиция
- работа в динамична среда на непълен работен ден, с тенденция за постоянен и дългосрочен ангажимент
- гарантирано месечно възнаграждение

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените по документи кандидати и ще проведе интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Друг

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие
Търговия - уеб сайт

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

07.06.2018

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Поликонтакт ЕООД може да получите ТУК