Графичен дизайнер

Водеща фирма в областта на дистрибуцията на канцеларски материали, офис стоки и детски играчки търси своя ин-хаус графичен дизайнер.

Отговорности:
Дизайн и предпечат на брошури, печатни материали, опаковки, етикети и други рекламни визии;
Заснемане на продукти, обработка на снимки и графични изображения;
Комуникация с рекламни агенции и печатници, проверка и контрол на материалите за печат;
Поддръжка на електронен архив на фирмените брошури, каталози и продуктови снимки;
Поддръжка и развитие на фирмените страници в социалните медии.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Изисквания към кандидатите: Завършено висше образование и/или специализирани курсове в областта на графичния дизайн; Компютърна грамотност – Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, CorelDraw, MS Office; Опит в реализацията на проекти за дизайн и предпечат на рекламно-информационни материали; Добри познания по английски език; Умения в областта на продуктовата фотографията; Отношение към детайлите и цветово усещане; Организираност и спазване на срокове; Умение за работа в екип; Креативност и иновативно мислене. * Предишен опит с други Adobe Creative Suite продукти и CMSи е предимство. Ако се интересувате от възможността да станете част от екипа ни и отговаряте на нашите изисквания, моля изпратете своето CV и портфолио. Всички кандидатури ще бъдат разгледани съгласно ЗЗЛД. С всички одобрени по документи кандидати ще бъде проведено интервю.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.05.2018

Организация:

Арго Прима

Детайли за организацията:

Повече информация за Арго Прима може да получите ТУК