Младши мениджър – връзки със средни предприятия за град Благоевград

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Подпомага Мениджърите Средни клиенти в ежедневната им работа по привличане и обслужване на средни предприятия, като им оказва техническа, административна и аналитична подкрепа
• Участва в процеса по изготвяне на кредитни предложения, в това число обработване на подадените документи от клиенти и въвеждането им в система на Банката, въвеждане на финансови данни – ОПР, баланс
• Подпомага финализирането на кредитната сделка, като осигурява документи за изготвяне на договори и прилежащите документи
• Изпълнява ролята на лице за контакт за ежедневни операции с клиента, в т.ч. следи усвояване/погасяване на средства от текущите кредити и издаването на банкови гаранции в рамките на одобрените рамкови лимити
• Поддържа връзка с клиента, с цел осигуряване на всички необходими документи за неговото обслужване Изготвя годишни кредитни ревюта и предложения за револвиране на текущия портфейл

ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование – Висше или студент последна година от икономическа специалност
• Професионален опит – не се изисква, но би бил предимство
• Отлични компютърни умения - MS Office
• Отлично владеене на английски език
• Лични качества: лоялност, умения за справяне със стреса, комуникативност, аналитично и иновативно мислене,предприемчивост, умения за работа в екип, вземане на навременни решения
• Желание за дългосрочно развитие в сферата на кредитирането

Ние Ви предлагаме:
• Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция
• Отговорна, интересна и динамична работа
• Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

бул. Витоша № 89Б, 1463 София

Дата:

18.05.2018

Организация:

ОББ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОББ АД може да получите ТУК